Facebook Mh2net Informační systém Mh2net E-mailový systém Mh2net

Vážení členové,

   dovolte mi, abych Vás srdečně pozval na nadcházející členskou schůzi, která byla představenstvem řádně svolána dle platných stanov. Schůze proběhne v Pátek 27. Dubna od 17:30. V případě, že se nesejde potřebný počet členů pro proběhnutí řádné členské schůze, začne schůze o 30 minut déle, tedy od 18:00.

Členská schůze se bude konat v sále Klubu s.r.o. v Mnichově Hradišti.

 

Prezence bude probíhat již od 17:15, aby bylo možné zahájit členskou schůzi co nejdříve.

 

Návrh programu schůze:

 

 1. 17:30 zahájení členské schůze. V případě nedostatečného počtu členů (87 členů) proběhne diskuze a prezentace fotografií spolku a začátek členské schůze proběhne v 18:00.
 2. Volba skrutátorů, předsedajícího schůze, zapisovatele a ověřovatelů.
 3. Hlasování o programu schůze.
 4. Shrnutí činnosti spolku za uplynulý rok.
 5. Výsledky hospodaření za rok 2017.
 6. Rozpočet pro rok 2018.
 7. Zpráva Kontrolní komise.
 8. Jednání o úpravách stanov a řádů dle zaslaných návrhů.
 9. Volba členů představenstva.
 10. Volba členů kontrolní komise.
 11. Představení projektů na následující rok.
 12. Diskuze.
 13. Ukončení členské schůze.

Své kandidátky na pozice orgánů spolku (kontrolní komise, představenstvo) zasílejte nejpozději do Úterý 25.4.2018 20:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (jako předmět uveďte "Kandidatura").

Návrhy na změny a úpravy stanov a řádů zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (jako předmět uveďte "Návrh na změnu").

Návrhy a kandidatury budou do dvou dnů zveřejněny na webových stránkách sdružení.

 

Rád bych na tomto místě upozornil, že pro kvalitní činnost spolku je potřeba tým kvalitních lidí, ochotných udělat něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní, a proto je zapotřebí, aby se do jednotlivých orgánů spolku hlásili stále noví lidé.

Apeloval bych proto na Vás, abyste zvážili Vaše možnosti na zapojení se do chodu spolku právě třeba kandidaturou do některého z orgánů spolku. Získáte tak nejen nové zkušenosti ze všech oblastí od technických počínaje a manažerských konče, ale i přístup k technologiím, ke kterým se v běžném životě nebo zaměstnání nedostanete. Nehledě na různá zajímavá místa, na která je možné se v rámci sítě dostat. A to všechno je k nezaplacení třeba i ve Vašem profesním životě.

 

Za představenstvo mh2net z.s.

     Radim Horák


Obdržené kandidátky:

Dne 24.4.2018 zaslal člen L. K. kandidátku na post člena představenstva.


Obdržené návrhy na změny a úpravy stanov a řádů:

---


Počet členů

NAŠE PROJEKTY

  

NAŠI PARTNEŘI